Розробка сайтів недорого, якісно та швидко

Привіт! Мене звуть Інна!

Вже понад 7 років я займаюсь розробкою сайтів та інтернет-магазинів на базі найпопулярнішої CMS Wordpress та плагіну Woocommerce. Використання таких рішень в поєднанні з моїм досвідом дозволяють дуже швидко запустити новий проєкт.

Часто клієнти звертаються до Scratch Studio, щоб замовити сайт, але не мають чіткого уявлення, що саме їм потрібно. Нижче Ви знайдете інформацію, яка допоможе Вам визначити до якого результату Ви прагнете.

Wordpress

HTML+CSS

JS, jQuery

PHP

Landing Page (посадкова сторінка, лендінг)

Лендінг – це невеликий сайт на одну сторінку, який крок за кроком підводить відвідувача до того, щоб вступити в контакт з Вами (зателефонувати, написати у Viber, Telegram, залишити заявку, замовити замір і т.д.). Основним завданням лендінгу є спонукання потенційного клієнта зв'язатися з Вами або залишити свій контакт (телефон, email), щоб Ви зв'язалися з ним.

У лендінгу важлива подача інформації і наявність елементів із закликом до дії (зателефонуйте нам прямо зараз, залиште заявку). Інформація має бути стислою та зрозумілою – так, наче у Вас є всього лише 3 хвилини, щоб презентувати свій бізнес. Важливо також надати кілька варіантів зв’язку для різних типів відвідувачів.

Якщо Ви звернетесь до Scratch Studio, щоб створити лендінг швидко і недорого, ми обов’язково порадимо Вам структуру, варіанти блоків, а також інші “лайфхаки” для того, щоб Ваш лендінг дійсно продавав.

Кому підходить: лендінг слід вибирати, якщо Ви продаєте один товар, надаєте одну послугу, хочете провести акцію для залучення нових покупців, анонсуєте відкриття магазину або захід.

Як розкрутити лендінг: просування лендінгу це налаштування контекстної реклами та реклама у соцмережах

Строки розробки лендінгу: як правило, розробка займає 3-7 днів

 

Якщо все перераховане не про Вас, бо Ви представляєте компанію, яка надає досить широкий спектр послуг, плануєте вести тематичні статті, регулярно публікувати новини, фото, відео – Вам необхідно розробити сайт.

 

Веб сайт, сайт візитка, корпоративний сайт

На сайті можна опублікувати все, що Ви хотіли б розповісти про свою компанію чи бізнес. Особливу цінність мають сторінки, присвячені кожній окремій послузі. На сайті можна розмістити корисні статті, які можуть зацікавити Ваших потенційних клієнтів. А також новини, опитування, портфоліо, галерею, особистий кабінет для Ваших клієнтів чи партнерів і багато іншого.

Корпоративний сайт є носієм корпоративного стилю (логотип, кольори, шрифти). Якщо Ви не маєте гарної “упаковки” для Вашого бренду, наші партнери допоможуть створити унікальний та актуальний стиль.

Кому підходить: Ви надаєте послуги або маєте кілька напрямків діяльності в одній сфері, виробляєте продукцію, але не плануєте продажі онлайн

Як розкрутити сайт: контекстна реклама, SEO

Строки розробки сайту: розробка стандартного сайту займає 10-14 днів

 

Інтернет-магазин, онлайн каталог

А коли варто замовити розробку інтернет-магазину? Коли Ви маєте що продавати!

І при цьому Ви розумієте, що Вам потрібно оперативно відповідати на запитання клієнтів, неухильно приймати замовлення, зв'язуватися з покупцями та обробляти їх. І, звичайно, вкладати кошти у рекламу Вашого магазину.

Scratch Studio має досвід створення невеликих інтернет-магазинів до 100 одиниць товарів, а також середніх на кілька тисяч одиниць. Ми підключаємо Ваш онлайн магазин до Нової Пошти, а також до систем онлайн платежів. І абсолютно бескоштовно навчаємо Ваш персонал адмініструванню інтернет-магазину.

Для того, щоб заощадити час та гроші, Scratch Studio пропонує послуги віддаленого контент-менеджера, який своєчасно заповнюватиме каталог новими товарами.

Кому підходить: будь-який товарний бізнес

Як розкрутити інтернет-магазин: контекстна реклама, реклама в соцмережах, SEO

Строки розробки інтернет-магазину: 3-4 тижні (до 100 товарів)

Сподіваюся, це допомогло вам краще зрозуміти наші послуги!

Наша команда завжди готова відповісти на будь-які питання та допомогти знайти найкраще рішення для вашого бізнесу.

Якщо у вас є додаткові питання, звертайтесь не соромтесь звертатись за консультацією.