Налаштування реклами Google AdWords

Привіт! Мене звуть Олександр!

Я сертифікований спеціаліст з налаштування рекламних кампаній в Google AdWords. Чому саме контекстна реклама? Тому що вона швидко дає результат та досить ефективна!

У контекстної реклами є одна суттєва перевага: вона показується тим людям, які саме зараз шукають те, що Ви пропонуєте, у в Google. Нижче я спробую пояснити як саме працюють різні види реклами в інтернет та що саме стоїть за терміном "розкрутка сайту".

Google AdWords

Контекстно-медійна мережа Google

Інтернет-маркетинг

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Ми пропонуємо комплексний підхід до налаштування рекламної кампанії,
який включає наступні етапи

АНАЛІЗ
ВАШОГО БІЗНЕСУ

Ми вивчаємо Ваш бізнес, аналізуємо нішу, конкурентів, цільову аудиторію та визначаємо найкращу стратегію рекламної кампанії.

ВИБІР
КЛЮЧОВИХ СЛІВ

Досліджуємо запити, пов'язані з Вашою нішою, та вибираємо найефективніші ключові слова, які допоможуть залучити цільову аудиторію.

СТВОРЕННЯ
РЕКЛАМНИХ МАТЕРІАЛІВ

Розробляємо привабливі та інформативні оголошення, які привертатимуть увагу потенційних клієнтів.

НАЛАШТУВАННЯ
СТАВОК НА КЛІК

Ми оптимізуємо ставки на клік, щоб Ваша реклама була максимально ефективною та приносила найкращий результат.

МОНІТОРИНГ ТА
ОПТИМІЗАЦІЯ

Ми постійно відстежуємо та аналізуємо результати рекламної кампанії, щоб проводити необхідні коригування та покращувати її ефективність.

Розкрутка сайту: види інтернет-реклами

Контекстна реклама Google – це вид реклами, який відображається на сторінках пошукової видачі та на сайтах-партнерах Google. Цю рекламу бачать люди, які саме зараз шукають в інтернет товари або послуги, які Ви пропонуєте, вводячи відповідні слова та фрази у пошук. Переваги такої реклами в тому, що вона показується лише людям, у яких вже є потреба у Ваших товарах або послугах. Це збільшує ймовірність того, що вони відреагують на рекламу і перейдуть на Ваш сайт. При цьому Ви нічого не платите за показ реклами, а платите лише за клік (перехід на Ваш сайт), що робить контекстну рекламу економічнішою.

SMM реклама (у соціальних мережах) дозволяє показувати рекламу на соціальній платформі Facebook та пов'язаних з нею платформах, таких як Instagram. Вона часто використовується для привернення уваги до продукту або послуги у більш неформальній обстановці, коли люди проводять час у соціальних медіа. Ефективність такої реклами напряму залежить від аудиторії та якості креативу. Ви платите вже за факт демонстрації реклами, але люди, які її побачать, не завжди зацікавлені або готові купити те, що Ви пропонуєте відразу. Це робить рекламу у соцмережах досить дорогою, але все ж таки існують ніші, в яких вона більш ефективна, ніж контекст.

SEO (оптимізація сайту під пошукові системи) – це процес оптимізації Вашого сайту для покращення його позицій у результатах пошуку Google. Основна мета SEO – збільшення "безкоштовного трафіку" на Ваш сайт. Звучить заманливо, однак, SEO є тривалим і системним процесом.  SEO передбачає, зокрема, публікацією на сайті якісних статей з ключовими словами та купівлю посилань на Ваш сайт. А от результати SEO можуть з'явитися лише за кілька місяців.

Що буде вигідніше саме для Вас залежить від мети та бюджету. Але якщо Вам потрібні швидкі результати, контекстна реклама у Гуглі може бути оптимальним вибором.

Скільки коштують кліки чи як розрахувати денний бюджет на рекламу?

Насамперед потрібно визначити вартість кліка, яку Ви готові платити. Вартість кліка залежить від обраної категорії товару чи послуги, а також від конкурентної ситуації на ринку. Зазвичай ціна за клік варіюється від кількох центів до кількох доларів.

Далі слід визначити кількість кліків, яку Ви хочете отримувати в день. Це залежить від ваших цілей та бюджету. Наприклад, якщо Ви хочете отримати 100 кліків на день, а вартість кліка становить $1, то ваш мінімальний денний бюджет складатиме $100.

Також потрібно врахувати відсоток конверсії (це відсоток відвідувачів, які стають Вашими клієнтами). Щоб розрахувати мінімальний денний бюджет, потрібно враховувати кількість кліків і відсоток конверсії. Наприклад, відсоток конверсії складає 5%, а ви хочете отримати 10 клієнтів на день, то вам знадобиться 200 кліків, і мінімальний денний бюджет становитиме 200$ (200 кліків * 1$).

Але розрахунки це лише теорія, яка не завжди показує реальну картину. Тому ми завжди проводимо тестування Вашої ніші протягом кількох тижнів для визначення більш точних параметрів. Це допоможе Вам швидко оцінити можливі результати та ухвалити необхідні рішення.

Скільки коштує наша робота?

Вартість нашої роботи з налаштування контекстної реклами залежить від кількох факторів, включаючи:

  • Обсяг роботи: кількість рекламних груп, ключових слів та обсягу рекламних матеріалів, які потрібно створити
  • Рівень конкуренції: у деяких галузях конкуренція вища, що може вплинути на вартість налаштування рекламної кампанії
  • Бюджет рекламної кампанії: чим вищий бюджет, тим більше роботи потрібно провести для його оптимального налаштування

Щоб обговорити вартість нашої роботи, ми пропонуємо провести консультацію, де ми детально розповімо про наші послуги та зможемо визначити Ваші потреби та бюджет. Зазвичай вартість налаштування рекламної кампанії починається від 7000 грн., але ми можемо запропонувати оптимальний варіант для вашого бізнесу.

Сподіваюся, це допомогло вам краще зрозуміти наші послуги!

Наша команда завжди готова відповісти на будь-які питання та допомогти знайти найкраще рішення для вашого бізнесу.

Якщо у вас є додаткові питання, звертайтесь не соромтесь звертатись за консультацією.